IV Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu "Margaretka"

do Sanktuarium Królowej Różańca Św. w Wysokim Kole. "Świat dzisiejszy woła o kapłanów świętych !" / Bł.JPII/ W tym roku "Margaretki" z całej Polski spotykają się w Sanktuarium Królowej Różańca Św. w Wysokim Kole w sobotę 11 czerwca w Wigilie Uroczystości Zesłania Ducha Św.

Beatyfikacja Jana Pawła II jest dla nas wszystkim przypomnieniem, ze powołaniem każdego człowieka jest powołanie do świętości. Błogosławiony papież w książce "Dar i tajemnica" pisze "Chrystus potrzebuje kapłanów świętych! Świat dzisiejszy woła o kapłanów świętych!"

Ilu świętych kapłanów znamy : Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko, Bł. Jan Paweł II, Sługa Boży Kard. Stefan Wyszyński …

Do tej listy możemy dopisać naszych świętych kapłanów, którzy na co dzień służyli i służą nam swym kapłaństwem w parafiach.

Apostolat "Margaretka" nie tylko codziennie modli się za kapłanów, ale też daje świadectwo wobec współczesnego świata o świętości kapłanów.

Czekam 11 czerwca na "Margaretki" z całej Polski przed Cudownym Obrazem "Madonny z różą" gdzie w czasie wojny został cudownie uzdrowiony z gruźlicy kapłan - bp Jan Czerniak, za którego ludzie się modlili.

Przekażcie to zaproszenie innym (nie wszyscy są przecież związani z Medjugorie / Koniecznie zaproście na to spotkanie Kapłanów za których się modlicie. Powiedzcie im o tym już teraz, by mogli sobie zaplanować czas. Wszelkie informacje i dokładny program już wkrótce na stronie www.wysokiekolo.pl

Do 6 czerwca czekamy na zgłoszenia grup pod numerem telefonu : /048/ 62 15 135 lub można też przesłać drogą e-mailową ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie ustawajmy w modlitwie powierzając pielgrzymkę i sam Apostolat opiece Matki Kapłanów, Królowej Pokoju, Różańcowej Pani z Wysokiego Koła.

Ks. Szymon Mucha - kustosz Sanktuarium NMP Królowej Różańca Św. w Wysokim Kole z serdecznym ZAPROSZENIE.