Apostolat Margaretka z Bydgoszczy pragnie zaprosić wszystkich członków i sympatyków modlitwy za kapłanów na kolejne rekolekcje, których tematem będzie:

"Maryja uczy nas życia w Duchu Świętym"

Rekolekcje odbędą się w dniach 19-21 IV 2013 r. tradycyjnie już w Ośrodku Rekolekcyjno-Konferencyjnym w Porszewicach koło Łodzi.

 

"A Duch i Oblubienica mówią: "Przyjdź!" A kto słyszy, niech powie: "Przyjdź!"I kto odczuwa pragnienie, niech przyjdzie, kto chce, niech wody życia darmo zaczerpnie." Ap 22, 17

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godzinie 18:00, a kończą w niedzielę ok godz. 16.00. Koszt rekolekcji to: 180 zł (noclegi, pełne wyżywienie, materiały rekolekcyjne, koszty organizacyjne). Dojazd we własnym zakresie.

W programie między innymi przewidziano: Msze Święte, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Konferencje, Modlitwa uwielbienia, Czas na modlitwę osobistą, Spotkania w Małych grupach dzielenia, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Ze względów organizacyjnych zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca 2013 r. (Uwaga w związku z dużym zainteresowaniem może zabraknąć miejsc, w związku z tym prosimy o szybkie zgłaszanie się, a osoby zapisane o szybkie dokonywanie wpłat, które gwarantują miejsce.)

Informacje i zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na stronie www.apostolat.com.pl poprzez formularz zgłoszeniowy oraz pod numerami tel.: 781 497 885, 664 915 421.

(Bardzo prosimy nie dzwonić na te numery w sprawie blankietów margaretkowych, blankiety można zamawiać tylko mailowo, dziękujemy).

Gorąco ZAPRASZAMY! Niezwykłe rekolekcje, jakich jeszcze nie przeżyłeś!

Relacja z rekolekcji: http://margaretka.org.pl/pl/wiadomosci/132-relacja-z-rekolekcji-w-porszewicach.html