Apostolat Margaretka z Bydgoszczy pragnie zaprosić wszystkich członków i sympatyków modlitwy za kapłanów na kolejne rekolekcje.

Rekolekcje odbędą się w dniach 4-6 X 2013 r. tradycyjnie już w Ośrodku Rekolekcyjno-Konferencyjnym w Porszewicach koło Łodzi.

Temat rekolekcji: "Zasłuchani w SŁOWO"

 

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godzinie 18:00, a kończą w niedzielę ok godz. 16.00. Koszt rekolekcji: 200zł (noclegi, pełne wyżywienie, materiały rekolekcyjne, koszty organizacyjne). Dojazd we własnym zakresie.

W programie między innymi przewidziano: Msze Święte, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Konferencje, Modlitwa uwielbienia, Czas na modlitwę osobistą, Spotkania w Małych grupach dzielenia, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Przyjmujemy już wstępne zgłoszenia. Zapisy kończą się 8 września 2013.

Informacje i zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerami tel.: 781 497 885, 664 915 421.

(Bardzo prosimy nie dzwonić na te numery w sprawie blankietów margaretkowych, blankiety można zamawiać tylko mailowo, dziękujemy).

Gorąco ZAPRASZAMY! Niezwykłe rekolekcje, jakich jeszcze nie przeżyłeś!

 

Relacja z kwietniowych rekolekcji: http://margaretka.org.pl/pl/wiadomosci/132-relacja-z-rekolekcji-w-porszewicach.html