Apostolat Margaretka z Bydgoszczy pragnie zaprosić wszystkich członków i sympatyków modlitwy za kapłanów na kolejne rekolekcje, których tematem będzie:

"Wspólnota, szkołą Bożej Miłości"

Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich " Mt 18, 20

Rekolekcje odbędą się w dniach 24-26 IV 2015 r. tradycyjnie już w Ośrodku Rekolekcyjno-Konferencyjnym w Porszewicach koło Łodzi.

 

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godzinie 18:00, a kończą w niedzielę ok godz. 16.00. Koszt rekolekcji to: 200zł (dwa noclegi, pełne wyżywienie, materiały rekolekcyjne, koszty organizacyjne). Dojazd we własnym zakresie.

W programie między innymi przewidziano: Msze Święte, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Konferencje, Modlitwa uwielbienia (Modlitwa GESTEM), Czas na modlitwę osobistą, Spotkania w małych grupach dzielenia, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Przyjmujemy już zgłoszenia. Zapisy kończą się 29 marca 2015 r.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

PROSIMY NIE ZWLEKAĆ Z ZAPISAMI!

Informacje i zapisy poprzez formularz na stronie www.apostolat.com.pl oraz pod numerem tel.: 664 915 421.

(Bardzo prosimy nie dzwonić na ten numer w sprawie blankietów margaretkowych, blankiety można zamawiać tylko mailowo, dziękujemy).

Gorąco ZAPRASZAMY!

Wspólnota jest szkołą wzajemnej miłości. To w szkole miłości uczymy się kochać. "Jeżeli miłujemy się wzajemnie, Bóg trwa w nas i miłość ku Niemu jest w nas doskonała. Poznajemy, że trwamy w Nim, a On w nas, bo udzielił nam ze swego Ducha" 1 J 4, 12-13

Niezwykłe rekolekcje, jakich jeszcze nie przeżyłeś!

 

 

Świadectwa z rekolekcji: TUTAJ