IX Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu „Margaretka” do Sanktuarium Królowej Różańca Św. w Wysokim Kole.

 

„Kapłan – Sługa Miłosierdzia”

Wszystkich, którzy modlą się za kapłanów zapraszamy na IX Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu „Margaretka” do Sanktuarium NMP Królowej Różańca Św. w Wysokim Kole w sobotę 11 czerwca.

 

Początek spotkania godz.10.00 W Roku Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia chcemy Bogu dziękować , że każdego kapłana uczynił „Sługą Miłosierdzia”. Tak wiele razy korzystamy z posługi kapłana w konfesjonale. To przez jego ręce spływają na każdego grzesznika strumienie łaski Bożego Miłosierdzia. Choć sam , grzeszny i słaby w imieniu Chrystusa odpuszcza nam grzechy.

Koniecznie zaprośmy na to spotkanie Kapłanów za których się modlimy. Powiedzmy im o tym już teraz, by mogli sobie zaplanować czas.

Do 7 czerwca czekamy na zgłoszenia grup pod numerem telefonu : /048/ 62 15 135 lub można też przesłać drogą e-mailową ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie ustawajmy w modlitwie powierzając pielgrzymkę i sam Apostolat opiece Matki Kapłanów, Królowej Pokoju, Różańcowej Pani z Wysokiego Koła.

Ks. Szymon Mucha – kustosz Sanktuarium NMP Królowej Różańca Św. w Wysokim Kole

pobierz plakat